Urnik Datum Dogodek
1.   teden 2. 09. 2020 DGU, Ferbežar Sabina
2. 09. 2020 DGU, Praprotnik Lesjak Mateja
3. 09. 2020 1. skupni roditeljiski sestanek 5.a
3. 09. 2020 1. skupni roditeljiski sestanek 5.b
3. 09. 2020 1. skupni roditeljiski sestanek 5.c
3. 09. 2020 1. skupni roditeljiski sestanek 9.a
3. 09. 2020 1. skupni roditeljiski sestanek 9.b
3. 09. 2020 DGU, Pavlič
3. 09. 2020 DGU, Priimek
3. 09. 2020 Vahčič Tina
4. 09. 2020 DGU, Abram
4. 09. 2020 DGU, Jevnikar
4. 09. 2020 DGU, Juršič
4. 09. 2020 DGU, Leskovic Grošelj AlmaPriimek
4. 09. 2020 DGU, Lukan
2.   teden 7. 09. 2020 DGU, Jovanović, Dajana
7. 09. 2020 DGU, Kunstelj
7. 09. 2020 DGU, M. Šivec
7. 09. 2020 DGU, Malečkar
7. 09. 2020 DGU,Leskovic Grošelj AlmaPriimek
8. 09. 2020 1. skupni roditeljski sestanek
8. 09. 2020 DGU, Priimek
8. 09. 2020 DGU, Strah
9. 09. 2020 1. skupni roditeljski sestanek
9. 09. 2020 DGU, Mateja Kovačič
9. 09. 2020 DGU, Skopec Černigoj Barbara
9. 09. 2020 DGU, Zvizdalo
9. 09. 2020 Preverjanje znanja plavanja 6. in 7.r.
10. 09. 2020 1. skupni roditeljski sestanek
10. 09. 2020 DGU, Pavlič
10. 09. 2020 DGU, Priimek
10. 09. 2020 Vahčič Tina
11. 09. 2020 DGU, Abram
11. 09. 2020 DGU, Lukan
11. 09. 2020 DGU, Zaletel
3.   teden 14. 09. 2020 1. skupni roditeljski sestanek 4.a
14. 09. 2020 1. skupni roditeljski sestanek 4.b
14. 09. 2020 1. skupni roditeljski sestanek 4.c
14. 09. 2020 DGU, Dajana Jovanović
14. 09. 2020 DGU, Kunstelj
14. 09. 2020 DGU, Majaron
14. 09. 2020 DGU, Malečkar
14. 09. 2020 DGU, Plohl Tanja
14. 09. 2020 DGU, Pogačar
14. 09. 2020 DGU, Pogačnik Janežič
14. 09. 2020 DGU, Priimek
14. 09. 2020 DGU, Stojanovič Deša
14. 09. 2020 DGU, Stojanovič Klemen
14. 09. 2020 DGU, Strašek
14. 09. 2020 DGU, Teja Debevec
14. 09. 2020 DGU,M. Šivec
14. 09. 2020 Saša Bohorč
15. 09. 2020 1. skupni roditeljski sestanek 7.a
15. 09. 2020 1. skupni roditeljski sestanek 7.b
15. 09. 2020 DGU, Kavčič
15. 09. 2020 DGU, Marmilić Peršič
15. 09. 2020 DGU, Nataša LH
15. 09. 2020 DGU, Svete
15. 09. 2020 DGU,Strah
15. 09. 2020 Ogled predstave "Zverjasec" 2.r
15. 09. 2020 POT KULTURNE DEDIŠČINE GORENJSKE - 9.r KG
16. 09. 2020 "Promet"
16. 09. 2020 1. skupni roditeljski sestanek 3.a
16. 09. 2020 1. skupni roditeljski sestanek 3.b
16. 09. 2020 1. skupni roditeljski sestanek 3.c
16. 09. 2020 DGU, Fekonja
16. 09. 2020 DGU, Ferbežar Sabina
16. 09. 2020 DGU, Gradišar
16. 09. 2020 DGU, Mateja Kovačič
16. 09. 2020 DGU, Praprotnik Lesjak Mateja
16. 09. 2020 DGU, Skopec Černigoj Barbara
16. 09. 2020 DGU, Žerovnik p:
16. 09. 2020 DGU, Zvizdalo
16. 09. 2020 POHOD NA MARTULJŠKE SLAPOVE - 9.r KG
17. 09. 2020 1. skupni roditeljski sestanek 8.a
17. 09. 2020 1. skupni roditeljski sestanek 8.b
17. 09. 2020 DGU, Kuk I.
17. 09. 2020 DGU, Prošek
17. 09. 2020 DGU, Trček
17. 09. 2020 DGU, Zupančič Polona
17. 09. 2020 Pohod za "Zlati sonček" 2.r
17. 09. 2020 Skrb za zdravje 6.b
17. 09. 2020 TEKMOVANJE V ORIENTACIJI - 9.r KG
17. 09. 2020 Vahčič Tina
18. 09. 2020 DGU, Abram
18. 09. 2020 DGU, Filipič Katarina
18. 09. 2020 DGU, Gaberšček Demšar
18. 09. 2020 DGU, Jevnikar
18. 09. 2020 DGU, Juršič
18. 09. 2020 DGU, Leskovic Grošelj Alma
18. 09. 2020 DGU, Lukan
18. 09. 2020 DGU, Zaletel
18. 09. 2020 DOLŽANOVA SOTESKA - 9.r KG
4.   teden 21. 09. 2020 DGU, Dajana Jovanović
21. 09. 2020 DGU, Kunstelj
21. 09. 2020 DGU, Majaron
21. 09. 2020 DGU, Malečkar
21. 09. 2020 DGU, Plohl Tanja
21. 09. 2020 DGU, Pogačar
21. 09. 2020 DGU, Pogačnik Janežič
21. 09. 2020 DGU, Priimek
21. 09. 2020 DGU, Stojanovič Deša
21. 09. 2020 DGU, Stojanovič Klemen
21. 09. 2020 DGU, Strašek
21. 09. 2020 DGU, Teja Debevec
21. 09. 2020 DGU, Turšič
21. 09. 2020 DGU,M. Šivec
21. 09. 2020 Saša Bohorč
22. 09. 2020 DGU, Kavčič
22. 09. 2020 DGU, Marmilić Peršič
22. 09. 2020 DGU, Nataša LH
22. 09. 2020 DGU, Strah
22. 09. 2020 DGU, Svete
22. 09. 2020 DGU,Strah
23. 09. 2020 DGU, Fekonja
23. 09. 2020 DGU, Ferbežar Sabina
23. 09. 2020 DGU, Gradišar
23. 09. 2020 DGU, Mateja Kovačič
23. 09. 2020 DGU, Praprotnik Lesjak Mateja
23. 09. 2020 DGU, Skopec Černigoj Barbara
23. 09. 2020 DGU, Žerovnik p:
23. 09. 2020 DGU, Zvizdalo
24. 09. 2020 DGU, Kuk I.
24. 09. 2020 DGU, Pavlič
24. 09. 2020 DGU, Prošek
24. 09. 2020 DGU, Trček
24. 09. 2020 DGU, Zupančič Polona
24. 09. 2020 Skrb za zdravje 6.a
24. 09. 2020 Šolsko tekmovanje iz logike
24. 09. 2020 Vahčič Tina
25. 09. 2020 DGU, Abram
25. 09. 2020 DGU, Filipič Katarina
25. 09. 2020 DGU, Gaberšček Demšar
25. 09. 2020 DGU, Jevnikar
25. 09. 2020 DGU, Juršič
25. 09. 2020 DGU, Leskovic Grošelj Alma
25. 09. 2020 DGU, Lukan
25. 09. 2020 DGU, Zaletel
5.   teden 28. 09. 2020 DGU, Dajana Jovanović
28. 09. 2020 DGU, Kunstelj
28. 09. 2020 DGU, Majaron
28. 09. 2020 DGU, Malečkar
28. 09. 2020 DGU, Plohl Tanja
28. 09. 2020 DGU, Pogačar
28. 09. 2020 DGU, Pogačnik Janežič
28. 09. 2020 DGU, Priimek
28. 09. 2020 DGU, Stojanovič Deša
28. 09. 2020 DGU, Stojanovič Klemen
28. 09. 2020 DGU, Strašek
28. 09. 2020 DGU, Teja Debevec
28. 09. 2020 DGU,M. Šivec
28. 09. 2020 Saša Bohorč
29. 09. 2020 DGU, Kavčič
29. 09. 2020 DGU, Marmilić Peršič
29. 09. 2020 DGU, Nataša LH
29. 09. 2020 DGU, Svete
29. 09. 2020 DGU,Strah
30. 09. 2020 DGU, Fekonja
30. 09. 2020 DGU, Ferbežar Sabina
30. 09. 2020 DGU, Gradišar
30. 09. 2020 DGU, Mateja Kovačič
30. 09. 2020 DGU, Praprotnik Lesjak Mateja
30. 09. 2020 DGU, Skopec Černigoj Barbara
30. 09. 2020 DGU, Žerovnik p:
30. 09. 2020 DGU, Zvizdalo