Izberi datum:

Odsotni učitelji

  • Kimovec Sonja: 1.ura, 2.ura, 3.ura, 4.ura, 5.ura, Predura ura
  • Malus Jeraj Špela: 1.ura, 2.ura, 3.ura, 4.ura ura
  • Osolnik Mirjam: 1.ura, 2.ura, 3.ura, 4.ura, 5.ura ura
  • Kimovec Miha: 3.ura, 4.ura, 5.ura, 6.ura, Predura ura
  • Pernuš Natalija: 1.ura, 2.ura, 3.ura, 6.ura, Predura ura
  • Juhant Grega: JVPredura ura
  • Nastran Brank Joži: 10.ura, 3.ura, 4.ura, 6.ura, 7.ura, 8.ura, 9.ura ura
  • Kalan Eva: 5.ura, Predura ura
  • Marenče Cilka: 2.ura, 5.ura ura
  • Cof Mlinšek Klavdija: 2.ura ura
  • Remic Alenka: 1.ura, 2.ura, 3.ura, 4.ura, 5.ura ura
  • Hočevar Katja: Predura ura
  • Potočnik Jana: Predura ura


  • Nadomeščanja po razredih

    Razred Ura Nadomešča Učilnica Opombe
    DopDod3b Predura S Debeljak Mira,
    namesto Kimovec Sonja,
    3. B 1.ura S Debeljak Mira, MAT
    namesto Kimovec Sonja, MAT
    2.ura S Debeljak Mira, ŠPO
    namesto Kimovec Sonja, ŠPO
    mala telovadnica
    3.ura S Debeljak Mira, SLJ
    namesto Kimovec Sonja, SLJ
    4.ura S Debeljak Mira, LUM
    namesto Kimovec Sonja, LUM
    5.ura S Debeljak Mira, LUM
    namesto Kimovec Sonja, LUM
    1.B 1.ura S Bodlaj Gabrijela, ŠPO
    namesto Malus Jeraj Špela, ŠPO
    velika telovadnica
    1.ura S Malus Jeraj Špela, ŠPO
    namesto Malus Jeraj Špela, ŠPO
    velika telovadnica
    1.ura S Bodlaj Gabrijela, ŠPO
    namesto Osolnik Mirjam, ŠPO
    velika telovadnica
    1.ura S Malus Jeraj Špela, ŠPO
    namesto Osolnik Mirjam, ŠPO
    velika telovadnica
    2.ura S Bodlaj Gabrijela, SLJ
    namesto Malus Jeraj Špela, SLJ
    2.ura S Malus Jeraj Špela, SLJ
    namesto Malus Jeraj Špela, SLJ
    2.ura S Bodlaj Gabrijela, SLJ
    namesto Osolnik Mirjam, SLJ
    2.ura S Malus Jeraj Špela, SLJ
    namesto Osolnik Mirjam, SLJ
    3.ura S Bodlaj Gabrijela, MAT
    namesto Malus Jeraj Špela, MAT
    3.ura S Malus Jeraj Špela, MAT
    namesto Malus Jeraj Špela, MAT
    3.ura S Bodlaj Gabrijela, MAT
    namesto Osolnik Mirjam, MAT
    3.ura S Malus Jeraj Špela, MAT
    namesto Osolnik Mirjam, MAT
    4.ura S Bodlaj Gabrijela, GUM
    namesto Malus Jeraj Špela, GUM
    4.ura S Malus Jeraj Špela, GUM
    namesto Malus Jeraj Špela, GUM
    4.ura S Bodlaj Gabrijela, GUM
    namesto Osolnik Mirjam, GUM
    4.ura S Malus Jeraj Špela, GUM
    namesto Osolnik Mirjam, GUM
    dopDod1b 5.ura N Malus Jeraj Špela,
    namesto Osolnik Mirjam,
    Šport8c-fantje 5.ura S Vilfan Teja,
    namesto Kimovec Miha,
    mala telovadnica
    DSP KJeraj4b tja Predura S Bradeško Sabina,
    namesto Pernuš Natalija,
    2.B 1.ura S Bradeško Sabina, TJA
    namesto Pernuš Natalija, TJA
    učilnica tjaRP
    4. A 2.ura S Bradeško Sabina, TJA
    namesto Pernuš Natalija, TJA
    učilnica tjaRP
    2.A 3.ura S Bradeško Sabina, TJA
    namesto Pernuš Natalija, TJA
    učilnica tjaRP
    Jutranje varstvo Vodice JVPredura N Potočnik Jana,
    namesto Juhant Grega,
    Predura N Potočnik Jana,
    namesto Juhant Grega,
    Šport6c-dekleta 3.ura S Vilfan Teja,
    namesto Nastran Brank Joži,
    velika telovadnica
    6. C 5.ura S Šimnovec Saša, MAT
    namesto Kalan Eva, MAT
    učilnica 5b
    1.ura S Blažič Špela, NAR
    namesto Remic Alenka, NAR
    kemija biologija
    Šport6c-fantje 3.ura S Blažič Špela,
    namesto Kimovec Miha,
    mala telovadnica
    Šport9a-fantje 4.ura S Šimnovec Saša,
    namesto Kimovec Miha,
    velika telovadnica
    NIP Šport1 6.ura N Robar Anita,
    namesto Kimovec Miha,
    velika telovadnica
    Matematika9 2 sk 2.ura S Cof Mlinšek Klavdija,
    namesto Marenče Cilka,
    slovenščina 2
    8. C 2.ura S Kermavner Barbara, FIZ
    namesto Cof Mlinšek Klavdija, FIZ
    fizika
    Matematika9 4 sk 5.ura P Cof Mlinšek Klavdija,
    namesto Marenče Cilka,
    slovenščina 1
    8. A 2.ura S Blažič Špela, BIO
    namesto Remic Alenka, BIO
    kemija biologija
    5.ura N Zorman Špela, KEM
    namesto Remic Alenka, KEM
    kemija biologija
    9. B 3.ura N Zorman Špela, KEM
    namesto Remic Alenka, KEM
    kemija biologija
    9. C 4.ura N Zorman Špela, KEM
    namesto Remic Alenka, KEM
    kemija biologija
    DSP LBaliž5c Predura ZDR Nastran Brank Joži,
    namesto Hočevar Katja,
    NIP Šport 2 6.ura Odpade Nastran Brank Joži,
    namesto Nastran Brank Joži,
    /
    Kolesarski krožek Predura Odpade Kimovec Miha,
    namesto Kimovec Miha,
    /
    Gimnastika 23NB 7.ura Odpade Nastran Brank Joži,
    namesto Nastran Brank Joži,
    /
    8.ura Odpade Nastran Brank Joži,
    namesto Nastran Brank Joži,
    /
    PrvaPomoč456JPotočnik Predura Odpade Potočnik Jana,
    namesto Potočnik Jana,
    /
    BralnaZnačka5b Predura Odpade Kalan Eva,
    namesto Kalan Eva,
    /
    Angleška bralna značka NPernuš 6.ura Odpade Pernuš Natalija,
    namesto Pernuš Natalija,
    /
    DSP TRemškar4a 4.ura Odpade Nastran Brank Joži,
    namesto Nastran Brank Joži,
    /
    Gimnastika4-9_NB 9.ura Odpade Nastran Brank Joži,
    namesto Nastran Brank Joži,
    /
    10.ura Odpade Nastran Brank Joži,
    namesto Nastran Brank Joži,
    /


    Nadomeščanja po učiteljih

    Učitelj Ura Nadomeščanje Učilnica Opombe
    Debeljak Mira Predura S DopDod3b,
    namesto Kimovec Sonja,
    1.ura S 3. B, MAT
    namesto Kimovec Sonja, MAT
    2.ura S 3. B, ŠPO
    namesto Kimovec Sonja, ŠPO
    mala telovadnica
    3.ura S 3. B, SLJ
    namesto Kimovec Sonja, SLJ
    4.ura S 3. B, LUM
    namesto Kimovec Sonja, LUM
    5.ura S 3. B, LUM
    namesto Kimovec Sonja, LUM
    Bodlaj Gabrijela 1.ura S 1.B, ŠPO
    namesto Malus Jeraj Špela, ŠPO
    velika telovadnica
    1.ura S 1.B, ŠPO
    namesto Osolnik Mirjam, ŠPO
    velika telovadnica
    2.ura S 1.B, SLJ
    namesto Malus Jeraj Špela, SLJ
    2.ura S 1.B, SLJ
    namesto Osolnik Mirjam, SLJ
    3.ura S 1.B, MAT
    namesto Malus Jeraj Špela, MAT
    3.ura S 1.B, MAT
    namesto Osolnik Mirjam, MAT
    4.ura S 1.B, GUM
    namesto Malus Jeraj Špela, GUM
    4.ura S 1.B, GUM
    namesto Osolnik Mirjam, GUM
    Malus Jeraj Špela 1.ura S 1.B, ŠPO
    namesto Malus Jeraj Špela, ŠPO
    velika telovadnica
    1.ura S 1.B, ŠPO
    namesto Osolnik Mirjam, ŠPO
    velika telovadnica
    2.ura S 1.B, SLJ
    namesto Malus Jeraj Špela, SLJ
    2.ura S 1.B, SLJ
    namesto Osolnik Mirjam, SLJ
    3.ura S 1.B, MAT
    namesto Malus Jeraj Špela, MAT
    3.ura S 1.B, MAT
    namesto Osolnik Mirjam, MAT
    4.ura S 1.B, GUM
    namesto Malus Jeraj Špela, GUM
    4.ura S 1.B, GUM
    namesto Osolnik Mirjam, GUM
    5.ura N dopDod1b,
    namesto Osolnik Mirjam,
    Vilfan Teja 5.ura S Šport8c-fantje,
    namesto Kimovec Miha,
    mala telovadnica
    3.ura S Šport6c-dekleta,
    namesto Nastran Brank Joži,
    velika telovadnica
    Bradeško Sabina Predura S DSP KJeraj4b tja,
    namesto Pernuš Natalija,
    1.ura S 2.B, TJA
    namesto Pernuš Natalija, TJA
    učilnica tjaRP
    2.ura S 4. A, TJA
    namesto Pernuš Natalija, TJA
    učilnica tjaRP
    3.ura S 2.A, TJA
    namesto Pernuš Natalija, TJA
    učilnica tjaRP
    Potočnik Jana JVPredura N Jutranje varstvo Vodice,
    namesto Juhant Grega,
    Predura N Jutranje varstvo Vodice,
    namesto Juhant Grega,
    Predura Odpade PrvaPomoč456JPotočnik,
    namesto Potočnik Jana,
    /
    Šimnovec Saša 5.ura S 6. C, MAT
    namesto Kalan Eva, MAT
    učilnica 5b
    4.ura S Šport9a-fantje,
    namesto Kimovec Miha,
    velika telovadnica
    Blažič Špela 3.ura S Šport6c-fantje,
    namesto Kimovec Miha,
    mala telovadnica
    1.ura S 6. C, NAR
    namesto Remic Alenka, NAR
    kemija biologija
    2.ura S 8. A, BIO
    namesto Remic Alenka, BIO
    kemija biologija
    Robar Anita 6.ura N NIP Šport1,
    namesto Kimovec Miha,
    velika telovadnica
    Cof Mlinšek Klavdija 2.ura S Matematika9 2 sk,
    namesto Marenče Cilka,
    slovenščina 2
    5.ura P Matematika9 4 sk,
    namesto Marenče Cilka,
    slovenščina 1
    Kermavner Barbara 2.ura S 8. C, FIZ
    namesto Cof Mlinšek Klavdija, FIZ
    fizika
    Zorman Špela 3.ura N 9. B, KEM
    namesto Remic Alenka, KEM
    kemija biologija
    4.ura N 9. C, KEM
    namesto Remic Alenka, KEM
    kemija biologija
    5.ura N 8. A, KEM
    namesto Remic Alenka, KEM
    kemija biologija
    Nastran Brank Joži Predura ZDR DSP LBaliž5c,
    namesto Hočevar Katja,
    6.ura Odpade NIP Šport 2,
    namesto Nastran Brank Joži,
    /
    7.ura Odpade Gimnastika 23NB,
    namesto Nastran Brank Joži,
    /
    8.ura Odpade Gimnastika 23NB,
    namesto Nastran Brank Joži,
    /
    4.ura Odpade DSP TRemškar4a,
    namesto Nastran Brank Joži,
    /
    9.ura Odpade Gimnastika4-9_NB,
    namesto Nastran Brank Joži,
    /
    10.ura Odpade Gimnastika4-9_NB,
    namesto Nastran Brank Joži,
    /
    Kimovec Miha Predura Odpade Kolesarski krožek,
    namesto Kimovec Miha,
    /
    Kalan Eva Predura Odpade BralnaZnačka5b,
    namesto Kalan Eva,
    /
    Pernuš Natalija 6.ura Odpade Angleška bralna značka NPernuš,
    namesto Pernuš Natalija,
    /