Izberi datum:

Odsotni učitelji

  • Smolnikar Bojan: 1, 2., 3., 5. ura
  • Dernovšek Anita: 1, 2., 4., 7. ura
  • Mikeln Mojca: 1, 3., 4. ura
  • Raffanelli Giovanino: 1, 4., 5., 7. ura
  • Kržan Urban: 1, 2., 3., 4. ura
  • Jakše Nataša: 1, 3., 4. ura


  • Nadomeščanja po razredih

    Razred Ura Nadomešča Učilnica Opombe
    5. C 1 N-III Uhan Tatjana, ŠPO
    namesto Smolnikar Bojan, ŠPO
    športna dvorana
    5. B 2. N-III Sedmak Mirjam, ŠPO
    namesto Smolnikar Bojan, ŠPO
    športna dvorana
    ŠPO6AB-F 3. N-III Paočić Zlatan,
    namesto Smolnikar Bojan,
    športna dvorana
    ŠPO9AB-F 5. N-III Paočić Zlatan,
    namesto Smolnikar Bojan,
    športna dvorana
    Slovenščina9 1. sk 1 S Janša Andreja,
    namesto Dernovšek Anita,
    učilnica 16
    Slovenščina9 2. sk 2. S Babič Jasna,
    namesto Dernovšek Anita,
    učilnica 16
    Slovenščina8 1. sk 4. S Sila Aleš,
    namesto Dernovšek Anita,
    učilnica 16
    Matematika9 2. sk 1 S Colnar Glamočak Mojca,
    namesto Mikeln Mojca,
    učilnica 24
    Matematika8 2. sk 3. S Babič Jasna,
    namesto Mikeln Mojca,
    učilnica 24
    Matematika8 3. sk 4. S Tvrtković Mirza,
    namesto Mikeln Mojca,
    učilnica 24
    5. A 1 N-III Madjar Tadej, GUM
    namesto Raffanelli Giovanino, GUM
    učilnica 18
    6. B 4. S Macura Kunej Laura, GUM
    namesto Raffanelli Giovanino, GUM
    učilnica 18
    5. S Šivak Maja, MAT
    namesto Raffanelli Giovanino, GUM
    učilnica 18
    OPB 5.ABC 7. N-III Lesar Gašper,
    namesto Raffanelli Giovanino,
    Matematika9 4. sk 1 S Purkat Barbara,
    namesto Kržan Urban,
    Kabinet
    Matematika9 1. sk 2. S Bukovac Lenka,
    namesto Kržan Urban,
    Kabinet
    Matematika8 1. sk 3. S Colnar Glamočak Mojca,
    namesto Kržan Urban,
    Kabinet
    6. C 4. N-III Šivak Maja, MAT
    namesto Kržan Urban, MAT
    učilnica 21
    1 S Čeh Nina, SLJ
    namesto Jakše Nataša, SLJ
    učilnica 13
    Retorika 7. Odpade Dernovšek Anita,
    namesto Dernovšek Anita,
    /
    DOD/DOP 5 SLO 3. Odpade Jakše Nataša,
    namesto Jakše Nataša,
    /
    DOD/DOP 4 SLO 4. Odpade Jakše Nataša,
    namesto Jakše Nataša,
    /


    Nadomeščanja po učiteljih

    Učitelj Ura Nadomeščanje Učilnica Opombe
    Uhan Tatjana 1 N-III 5. C, ŠPO
    namesto Smolnikar Bojan, ŠPO
    športna dvorana
    Sedmak Mirjam 2. N-III 5. B, ŠPO
    namesto Smolnikar Bojan, ŠPO
    športna dvorana
    Paočić Zlatan 3. N-III ŠPO6AB-F,
    namesto Smolnikar Bojan,
    športna dvorana
    5. N-III ŠPO9AB-F,
    namesto Smolnikar Bojan,
    športna dvorana
    Janša Andreja 1 S Slovenščina9 1. sk,
    namesto Dernovšek Anita,
    učilnica 16
    Babič Jasna 2. S Slovenščina9 2. sk,
    namesto Dernovšek Anita,
    učilnica 16
    3. S Matematika8 2. sk,
    namesto Mikeln Mojca,
    učilnica 24
    Sila Aleš 4. S Slovenščina8 1. sk,
    namesto Dernovšek Anita,
    učilnica 16
    Colnar Glamočak Mojca 1 S Matematika9 2. sk,
    namesto Mikeln Mojca,
    učilnica 24
    3. S Matematika8 1. sk,
    namesto Kržan Urban,
    Kabinet
    Tvrtković Mirza 4. S Matematika8 3. sk,
    namesto Mikeln Mojca,
    učilnica 24
    Madjar Tadej 1 N-III 5. A, GUM
    namesto Raffanelli Giovanino, GUM
    učilnica 18
    Macura Kunej Laura 4. S 6. B, GUM
    namesto Raffanelli Giovanino, GUM
    učilnica 18
    Šivak Maja 5. S 6. B, MAT
    namesto Raffanelli Giovanino, GUM
    učilnica 18
    4. N-III 6. C, MAT
    namesto Kržan Urban, MAT
    učilnica 21
    Lesar Gašper 7. N-III OPB 5.ABC,
    namesto Raffanelli Giovanino,
    Purkat Barbara 1 S Matematika9 4. sk,
    namesto Kržan Urban,
    Kabinet
    Bukovac Lenka 2. S Matematika9 1. sk,
    namesto Kržan Urban,
    Kabinet
    Čeh Nina 1 S 6. C, SLJ
    namesto Jakše Nataša, SLJ
    učilnica 13
    Dernovšek Anita 7. Odpade Retorika,
    namesto Dernovšek Anita,
    /
    Jakše Nataša 3. Odpade DOD/DOP 5 SLO,
    namesto Jakše Nataša,
    /
    4. Odpade DOD/DOP 4 SLO,
    namesto Jakše Nataša,
    /