Izberi datum:

Odsotni učitelji

  • Župec Andreja: 0.ura, 1.ura, 3.ura, 4.ura ura
  • Zavec Stanko: 1.ura, 2.ura, 7. ura ŠD ura
  • Simčič Barbara: 2.ura, 3.ura ura
  • Weber Dušan: 7. ura ŠD ura
  • Akrap Aleksandra: 7. ura ŠD ura
  • Ortar Mirjam: 6.ura ura


  • Nadomeščanja po razredih

    Razred Ura Nadomešča Učilnica Opombe
    MAT 9 - 1. sk 4.ura S Kukovica Polona,
    namesto Župec Andreja,
    A2, TJA
    MAT 9 - 2. sk 1.ura S Kuralt Diana,
    namesto Župec Andreja,
    E28, MUS
    MAT 9 - 3. sk 3.ura N Flajnik Barbara,
    namesto Župec Andreja,
    A16, GOS/BIO
    ŠPO-9b-M 2.ura N Akrap Aleksandra,
    namesto Zavec Stanko,
    T2, ŠPO
    SLJ 7 - 1. sk. 2.ura S Skočir Nataša,
    namesto Simčič Barbara,
    B19, SLJ
    SLJ 9 - 5. sk 3.ura N Čergič Slavica,
    namesto Simčič Barbara,
    A10, FIZ/MAT
    ŠPO-7ad-M 1.ura Nd Ortar Mirjam,
    namesto Zavec Stanko,
    T2, ŠPO
    IP-ŠSP, 3. sk. 7. ura ŠD Odpade Zavec Stanko,
    namesto Zavec Stanko,
    /
    IP-ŠSP, 1. sk. 7. ura ŠD Odpade Weber Dušan,
    namesto Weber Dušan,
    /
    IP-ŠSP, 2. sk. 7. ura ŠD Odpade Akrap Aleksandra,
    namesto Akrap Aleksandra,
    /
    ID – Uspešno tekmujemo - Kresnička 6.ura Odpade Ortar Mirjam,
    namesto Ortar Mirjam,
    /
    ID – Matematične delavnice 0.ura Odpade Župec Andreja,
    namesto Župec Andreja,
    /


    Nadomeščanja po učiteljih

    Učitelj Ura Nadomeščanje Učilnica Opombe
    Kukovica Polona 4.ura S MAT 9 - 1. sk,
    namesto Župec Andreja,
    A2, TJA
    Kuralt Diana 1.ura S MAT 9 - 2. sk,
    namesto Župec Andreja,
    E28, MUS
    Flajnik Barbara 3.ura N MAT 9 - 3. sk,
    namesto Župec Andreja,
    A16, GOS/BIO
    Akrap Aleksandra 2.ura N ŠPO-9b-M,
    namesto Zavec Stanko,
    T2, ŠPO
    7. ura ŠD Odpade IP-ŠSP, 2. sk.,
    namesto Akrap Aleksandra,
    /
    Skočir Nataša 2.ura S SLJ 7 - 1. sk.,
    namesto Simčič Barbara,
    B19, SLJ
    Čergič Slavica 3.ura N SLJ 9 - 5. sk,
    namesto Simčič Barbara,
    A10, FIZ/MAT
    Ortar Mirjam 1.ura Nd ŠPO-7ad-M,
    namesto Zavec Stanko,
    T2, ŠPO
    6.ura Odpade ID – Uspešno tekmujemo - Kresnička,
    namesto Ortar Mirjam,
    /
    Zavec Stanko 7. ura ŠD Odpade IP-ŠSP, 3. sk.,
    namesto Zavec Stanko,
    /
    Weber Dušan 7. ura ŠD Odpade IP-ŠSP, 1. sk.,
    namesto Weber Dušan,
    /
    Župec Andreja 0.ura Odpade ID – Matematične delavnice,
    namesto Župec Andreja,
    /