Izberi datum:

Odsotni učitelji

  • Ošap Nedeljko: 5.ura, 6.uraOPB, 7.uraOPB, 8.uraOPB ura
  • Petrovčič Anita : 1.ura, 2.ura, 3.ura, 5.ura, 6.ura ura
  • Akrap Aleksandra: 7.ura ura
  • Zavec Stanko: 7.ura ura
  • Weber Dušan: 7.ura ura
  • Perme Meta: 0.ura ura


  • Nadomeščanja po razredih

    Razred Ura Nadomešča Učilnica Opombe
    OPB 3 6.uraOPB N Uršič Nataša,
    namesto Ošap Nedeljko,
    RS3 - C103
    7.uraOPB N Kert Lea,
    namesto Ošap Nedeljko,
    RS3 - C103
    8.uraOPB N Lazarić Marija,
    namesto Ošap Nedeljko,
    RS3 - C103
    ŠPO-6d-M 5.ura Nd Bućan Aleš,
    namesto Ošap Nedeljko,
    T2, ŠPO
    5. C 3.ura N Meden Martina, GOS
    namesto Petrovčič Anita , GOS
    E23, RS
    5.ura Nd Stropnik Arapović Brigita, NIT
    namesto Petrovčič Anita , NIT
    E23, RS
    6.ura N Akrap Aleksandra, ŠPO
    namesto Petrovčič Anita , ŠPO
    T1, ŠPO
    2.ura Nd Hozjan Boris, SLJ
    namesto Petrovčič Anita , MAT
    E23, RS
    1.ura S Župec Andreja, MAT
    namesto Petrovčič Anita , SLJ
    E23, RS
    IP-ŠSP, 1. sk. 7.ura Odpade Akrap Aleksandra,
    namesto Akrap Aleksandra,
    /
    IP-ŠSP, 2. sk. 7.ura Odpade Zavec Stanko,
    namesto Zavec Stanko,
    /
    IP-ŠSP, 3. sk. 7.ura Odpade Weber Dušan,
    namesto Weber Dušan,
    /
    DOP/DOD-SLJ9-MP 0.ura Odpade Perme Meta,
    namesto Perme Meta,
    /


    Nadomeščanja po učiteljih

    Učitelj Ura Nadomeščanje Učilnica Opombe
    Uršič Nataša 6.uraOPB N OPB 3,
    namesto Ošap Nedeljko,
    RS3 - C103
    Kert Lea 7.uraOPB N OPB 3,
    namesto Ošap Nedeljko,
    RS3 - C103
    Lazarić Marija 8.uraOPB N OPB 3,
    namesto Ošap Nedeljko,
    RS3 - C103
    Bućan Aleš 5.ura Nd ŠPO-6d-M,
    namesto Ošap Nedeljko,
    T2, ŠPO
    Meden Martina 3.ura N 5. C, GOS
    namesto Petrovčič Anita , GOS
    E23, RS
    Stropnik Arapović Brigita 5.ura Nd 5. C, NIT
    namesto Petrovčič Anita , NIT
    E23, RS
    Akrap Aleksandra 6.ura N 5. C, ŠPO
    namesto Petrovčič Anita , ŠPO
    T1, ŠPO
    7.ura Odpade IP-ŠSP, 1. sk.,
    namesto Akrap Aleksandra,
    /
    Hozjan Boris 2.ura Nd 5. C, SLJ
    namesto Petrovčič Anita , MAT
    E23, RS
    Župec Andreja 1.ura S 5. C, MAT
    namesto Petrovčič Anita , SLJ
    E23, RS
    Zavec Stanko 7.ura Odpade IP-ŠSP, 2. sk.,
    namesto Zavec Stanko,
    /
    Weber Dušan 7.ura Odpade IP-ŠSP, 3. sk.,
    namesto Weber Dušan,
    /
    Perme Meta 0.ura Odpade DOP/DOD-SLJ9-MP,
    namesto Perme Meta,
    /