Izberi datum:

Odsotni učitelji

  • Tičar Ana: 2URA, 3URA, 5URA, 6URAVP ura
  • Gerjevič Katarina: 2URA, 4URA, 6URA59, 7URA ura
  • Žerjav Horvat Polona: 2URA, 4URA, 5URA, 8URA ura
  • Lakner Tanja: 2URA, 3URA, 4URA, 5URA, 6URA59 ura
  • Brodnik Kržan Nataša: 2URA, 3URA, 4URA, 5URA, 6URAVP, 7URA ura
  • Žibret Manica: 5URA ura


  • Nadomeščanja po razredih

    Razred Ura Nadomešča Učilnica Opombe
    4. A 2URA N Lisec Mateja, MAT
    namesto Tičar Ana, MAT
    4.A /
    5URA N Lisec Mateja, NIT
    namesto Tičar Ana, NIT
    4.A /
    3URA N Lisec Mateja, SLJ
    namesto Tičar Ana, SLJ
    4.A /
    6URAVP N Lisec Mateja, ŠPO
    namesto Tičar Ana, ŠPO
    /
    IND Hitro računanje 7URA N Metelko Milan,
    namesto Gerjevič Katarina,
    Računalniška učilnica /
    Šport 6 b (d) 5URA N Pirc Iztok,
    namesto Žerjav Horvat Polona,
    /
    Šport 6 c (d) 5URA N Cerle Miha,
    namesto Žerjav Horvat Polona,
    /
    Šport 7 b (d) 2URA N Ivanjšek Egon,
    namesto Žerjav Horvat Polona,
    /
    Šport 6 a (d) 4URA N Ivanjšek Egon,
    namesto Žerjav Horvat Polona,
    /
    6. A 2URA N Geršak Nataša, MAT
    namesto Gerjevič Katarina, MAT
    Likovna umetnost /
    6. B 4URA N Geršak Nataša, MAT
    namesto Gerjevič Katarina, MAT
    Matematika 1 /
    7. C 6URA59 N Geršak Nataša, MAT
    namesto Gerjevič Katarina, MAT
    Angleščina 1 /
    6. C 2URA N Metelko Milan, MAT
    namesto Lakner Tanja, MAT
    Računalniška učilnica /
    Matematika 9 4. skupina 5URA N Geršak Nataša,
    namesto Lakner Tanja,
    Matematika 2 /
    Matematika 9 3. skupina 6URA59 N Peterlin Martina,
    namesto Lakner Tanja,
    Matematika 2 /
    4. C 6URAVP N Cerle Miha, ŠPO
    namesto Brodnik Kržan Nataša, ŠPO
    /
    2URA N Žibret Manica, NIT
    namesto Brodnik Kržan Nataša, NIT
    4.C /
    3URA N Žibret Manica, MAT
    namesto Brodnik Kržan Nataša, MAT
    4.C /
    4URA N Žibret Manica, LUM
    namesto Brodnik Kržan Nataša, LUM
    4.C /
    5URA N Žibret Manica, LUM
    namesto Brodnik Kržan Nataša, LUM
    4.C /
    IZB Šport za sprostitev 8URA Odpade Žerjav Horvat Polona,
    namesto Žerjav Horvat Polona,
    /
    Matematika 5 4. skupina 4URA Odpade Lakner Tanja,
    namesto Lakner Tanja,
    /
    DSP ŽakČR - TLakner 3URA Odpade Lakner Tanja,
    namesto Lakner Tanja,
    /
    DSP ŽigaJ - NBKržan 7URA Odpade Brodnik Kržan Nataša,
    namesto Brodnik Kržan Nataša,
    /
    DSP Manica Žibret 2.b 5URA Odpade Žibret Manica,
    namesto Žibret Manica,
    /


    Nadomeščanja po učiteljih

    Učitelj Ura Nadomeščanje Učilnica Opombe
    Lisec Mateja 2URA N 4. A, MAT
    namesto Tičar Ana, MAT
    4.A /
    5URA N 4. A, NIT
    namesto Tičar Ana, NIT
    4.A /
    3URA N 4. A, SLJ
    namesto Tičar Ana, SLJ
    4.A /
    6URAVP N 4. A, ŠPO
    namesto Tičar Ana, ŠPO
    /
    Metelko Milan 7URA N IND Hitro računanje,
    namesto Gerjevič Katarina,
    Računalniška učilnica /
    2URA N 6. C, MAT
    namesto Lakner Tanja, MAT
    Računalniška učilnica /
    Pirc Iztok 5URA N Šport 6 b (d),
    namesto Žerjav Horvat Polona,
    /
    Cerle Miha 5URA N Šport 6 c (d),
    namesto Žerjav Horvat Polona,
    /
    6URAVP N 4. C, ŠPO
    namesto Brodnik Kržan Nataša, ŠPO
    /
    Ivanjšek Egon 2URA N Šport 7 b (d),
    namesto Žerjav Horvat Polona,
    /
    4URA N Šport 6 a (d),
    namesto Žerjav Horvat Polona,
    /
    Geršak Nataša 2URA N 6. A, MAT
    namesto Gerjevič Katarina, MAT
    Likovna umetnost /
    4URA N 6. B, MAT
    namesto Gerjevič Katarina, MAT
    Matematika 1 /
    6URA59 N 7. C, MAT
    namesto Gerjevič Katarina, MAT
    Angleščina 1 /
    5URA N Matematika 9 4. skupina,
    namesto Lakner Tanja,
    Matematika 2 /
    Peterlin Martina 6URA59 N Matematika 9 3. skupina,
    namesto Lakner Tanja,
    Matematika 2 /
    Žibret Manica 2URA N 4. C, NIT
    namesto Brodnik Kržan Nataša, NIT
    4.C /
    3URA N 4. C, MAT
    namesto Brodnik Kržan Nataša, MAT
    4.C /
    4URA N 4. C, LUM
    namesto Brodnik Kržan Nataša, LUM
    4.C /
    5URA N 4. C, LUM
    namesto Brodnik Kržan Nataša, LUM
    4.C /
    5URA Odpade DSP Manica Žibret 2.b,
    namesto Žibret Manica,
    /
    Žerjav Horvat Polona 8URA Odpade IZB Šport za sprostitev,
    namesto Žerjav Horvat Polona,
    /
    Lakner Tanja 4URA Odpade Matematika 5 4. skupina,
    namesto Lakner Tanja,
    /
    3URA Odpade DSP ŽakČR - TLakner,
    namesto Lakner Tanja,
    /
    Brodnik Kržan Nataša 7URA Odpade DSP ŽigaJ - NBKržan,
    namesto Brodnik Kržan Nataša,
    /