Izberi datum:

Odsotni učitelji

  • Pavlin Tatjana: 1. ura, 2. ura, 3. ura, 5. ura ura
  • Gorenjc Barbara: 5. ura, 6. ura, 7. ura, 8. ura, 9. ura ura
  • Brudar Saša: 4. ura, 5. ura ura
  • Lampe Lidija: 2. ura, 3. ura, 4. ura ura
  • Blažon Jasmina: 1. ura, 2. ura, 3. ura, 4. ura, 5. ura ura
  • Davidović Kristina: 6. ura, 7. ura, 8. ura, 9. ura ura
  • Fink Tanja: 1. ura, 2. ura, 3. ura, 5. ura, 7. ura ura
  • Turk Tina: 6. ura ura
  • Jerič Erika: 5. ura, 6. ura, 7. ura, 8. ura, 9. ura ura


  • Nadomeščanja po razredih

    Razred Ura Nadomešča Učilnica Opombe
    2. a 1. ura N Žagar Tanja, SPO
    namesto Pavlin Tatjana, SPO
    2. ura N Gabrijel Ida, SLJ
    namesto Pavlin Tatjana, SLJ
    3. ura N Bobnar Ana, MAT
    namesto Pavlin Tatjana, MAT
    5. ura N Bobnar Ana, GUM
    namesto Pavlin Tatjana, GUM
    Kosilo 1. c 5. ura N Malenšek Tončka,
    namesto Gorenjc Barbara,
    OPB 1. r. 2. sk. 6. ura N Malenšek Tončka,
    namesto Gorenjc Barbara,
    7. ura N Malenšek Tončka,
    namesto Gorenjc Barbara,
    8. ura N Malenšek Tončka,
    namesto Gorenjc Barbara,
    9. ura N Malenšek Tončka,
    namesto Gorenjc Barbara,
    4. c 4. ura N Žiberna Simona, NIT
    namesto Brudar Saša, NIT
    RAZREDNI POUK 033
    5. ura N Žagar Tanja, TJA
    namesto Brudar Saša, MAT
    RAZREDNI POUK 033
    2. c 2. ura N Miklič Suzana , TJA
    namesto Lampe Lidija, TJA
    RAZREDNI POUK 225
    3. a 3. ura N Repovž Maja, TJA
    namesto Lampe Lidija, TJA
    2. d 4. ura N Šetina Tina, MAT
    namesto Lampe Lidija, TJA
    RAZREDNI POUK 225
    4. d 1. ura N Kobe Bernarda, SLJ
    namesto Blažon Jasmina, SLJ
    RAZREDNI POUK 231
    2. ura N Šmid Petra, ŠPO
    namesto Blažon Jasmina, ŠPO
    TELOVADNICA VELIKA M
    3. ura N Kobe Bernarda, MAT
    namesto Blažon Jasmina, MAT
    4. ura N Dolenc Marinšek Tatjana, GUM
    namesto Blažon Jasmina, DRU
    RAZREDNI POUK 231
    Kosilo 3. b 6. ura N Antončič Božislava,
    namesto Davidović Kristina,
    OPB 3. r. 1. sk. 7. ura N Repovž Maja,
    namesto Davidović Kristina,
    8. ura N Repovž Maja,
    namesto Davidović Kristina,
    9. ura N Repovž Maja,
    namesto Davidović Kristina,
    ISDP 4.,5. r./Fink T. 1. ura N Cipot Alenka,
    namesto Fink Tanja,
    2. ura N Sivec Maja,
    namesto Fink Tanja,
    3. ura N Godina Tina,
    namesto Fink Tanja,
    5. ura N Špiler Ana,
    namesto Fink Tanja,
    ID 2. r. CICI vesela šola 7. ura Nd Lampe Lidija,
    namesto Fink Tanja,
    OPB 1. r. 1. sk. 6. ura P Malenšek Tončka,
    namesto Turk Tina,
    Kosilo 1. a 5. ura N Masnik Sabina,
    namesto Jerič Erika,
    Kosilo 2. c 6. ura N Gabrijel Ida,
    namesto Jerič Erika,
    OPB 2. r. 1. sk 7. ura N Miklič Suzana ,
    namesto Jerič Erika,
    8. ura N Miklič Suzana ,
    namesto Jerič Erika,
    OPB 2.,3.r. 1. sk/Jerič 9. ura P Bobnar Ana,
    namesto Jerič Erika,
    ISP SLJ tujci 5.,6. r./Blažon 5. ura Odpade Blažon Jasmina,
    namesto Blažon Jasmina,
    /


    Nadomeščanja po učiteljih

    Učitelj Ura Nadomeščanje Učilnica Opombe
    Žagar Tanja 1. ura N 2. a, SPO
    namesto Pavlin Tatjana, SPO
    5. ura N 4. c, TJA
    namesto Brudar Saša, MAT
    RAZREDNI POUK 033
    Gabrijel Ida 2. ura N 2. a, SLJ
    namesto Pavlin Tatjana, SLJ
    6. ura N Kosilo 2. c,
    namesto Jerič Erika,
    Bobnar Ana 3. ura N 2. a, MAT
    namesto Pavlin Tatjana, MAT
    5. ura N 2. a, GUM
    namesto Pavlin Tatjana, GUM
    9. ura P OPB 2.,3.r. 1. sk/Jerič,
    namesto Jerič Erika,
    Malenšek Tončka 5. ura N Kosilo 1. c,
    namesto Gorenjc Barbara,
    6. ura N OPB 1. r. 2. sk.,
    namesto Gorenjc Barbara,
    7. ura N OPB 1. r. 2. sk.,
    namesto Gorenjc Barbara,
    8. ura N OPB 1. r. 2. sk.,
    namesto Gorenjc Barbara,
    9. ura N OPB 1. r. 2. sk.,
    namesto Gorenjc Barbara,
    6. ura P OPB 1. r. 1. sk.,
    namesto Turk Tina,
    Žiberna Simona 4. ura N 4. c, NIT
    namesto Brudar Saša, NIT
    RAZREDNI POUK 033
    Miklič Suzana 2. ura N 2. c, TJA
    namesto Lampe Lidija, TJA
    RAZREDNI POUK 225
    7. ura N OPB 2. r. 1. sk,
    namesto Jerič Erika,
    8. ura N OPB 2. r. 1. sk,
    namesto Jerič Erika,
    Repovž Maja 3. ura N 3. a, TJA
    namesto Lampe Lidija, TJA
    7. ura N OPB 3. r. 1. sk.,
    namesto Davidović Kristina,
    8. ura N OPB 3. r. 1. sk.,
    namesto Davidović Kristina,
    9. ura N OPB 3. r. 1. sk.,
    namesto Davidović Kristina,
    Šetina Tina 4. ura N 2. d, MAT
    namesto Lampe Lidija, TJA
    RAZREDNI POUK 225
    Kobe Bernarda 1. ura N 4. d, SLJ
    namesto Blažon Jasmina, SLJ
    RAZREDNI POUK 231
    3. ura N 4. d, MAT
    namesto Blažon Jasmina, MAT
    Šmid Petra 2. ura N 4. d, ŠPO
    namesto Blažon Jasmina, ŠPO
    TELOVADNICA VELIKA M
    Dolenc Marinšek Tatjana 4. ura N 4. d, GUM
    namesto Blažon Jasmina, DRU
    RAZREDNI POUK 231
    Antončič Božislava 6. ura N Kosilo 3. b,
    namesto Davidović Kristina,
    Cipot Alenka 1. ura N ISDP 4.,5. r./Fink T.,
    namesto Fink Tanja,
    Sivec Maja 2. ura N ISDP 4.,5. r./Fink T.,
    namesto Fink Tanja,
    Godina Tina 3. ura N ISDP 4.,5. r./Fink T.,
    namesto Fink Tanja,
    Špiler Ana 5. ura N ISDP 4.,5. r./Fink T.,
    namesto Fink Tanja,
    Lampe Lidija 7. ura Nd ID 2. r. CICI vesela šola,
    namesto Fink Tanja,
    Masnik Sabina 5. ura N Kosilo 1. a,
    namesto Jerič Erika,
    Blažon Jasmina 5. ura Odpade ISP SLJ tujci 5.,6. r./Blažon,
    namesto Blažon Jasmina,
    /