Izberi datum:

Odsotni učitelji

  • Drobnič Urška: 1. ura
  • Intihar Liljana: 3., 5., OPB6, OPB7, OPB8 ura
  • Podobnikar Mojca: 1., 2., 3., 4., 5. ura
  • Mikše Petra: OPB8 ura
  • Prudič Tjaša: 3. ura


  • Nadomeščanja po razredih

    Razred Ura Nadomešča Učilnica Opombe
    8. B 1. NAD1 Peteh Kranjc Irena, BIO
    namesto Drobnič Urška, TJA
    učilnica KEM/BIO C4
    2. NAD1 Zalar Jona, TIT
    namesto Podobnikar Mojca, SLJ
    učilnica TIT C6
    MAT 9 - 2. sk 3. P Mele Irena,
    namesto Intihar Liljana,
    učilnica FIZ C2
    OPB3 - 3. a OPB8 NAD1 Modic Brigita,
    namesto Intihar Liljana,
    učilnica 2. triada B3
    OPB6 NAD1 Modic Brigita,
    namesto Intihar Liljana,
    učilnica 2. triada B3
    OPB7 NAD1 Modic Brigita,
    namesto Intihar Liljana,
    učilnica 2. triada B3
    7. A 5. NAD3 Škerlj Grat Nastasja, SLJ
    namesto Intihar Liljana, MAT
    učilnica NAR C3
    1. NAD3 Škerlj Grat Nastasja, SLJ
    namesto Podobnikar Mojca, SLJ
    učilnica GVZ B4
    SLJ 9 - 2. sk 4. P Debevc Metoda,
    namesto Podobnikar Mojca,
    učilnica SLJ/TJA D2
    7. B 5. NAD1 Prudič Tjaša, DKE
    namesto Podobnikar Mojca, SLJ
    učilnica SLJ/TJA D2
    3. NAD3 Škerlj Grat Nastasja, SLJ
    namesto Podobnikar Mojca, SLJ
    učilnica SLJ/TJA D2
    OPB2 - 2. a OPB8 NAD1 Križaj Ingrid,
    namesto Mikše Petra,
    učilnica 1. triada A4
    DSP Rok Virant UP 3. Odpade Prudič Tjaša,
    namesto Prudič Tjaša,
    /


    Nadomeščanja po učiteljih

    Učitelj Ura Nadomeščanje Učilnica Opombe
    Peteh Kranjc Irena 1. NAD1 8. B, BIO
    namesto Drobnič Urška, TJA
    učilnica KEM/BIO C4
    Mele Irena 3. P MAT 9 - 2. sk,
    namesto Intihar Liljana,
    učilnica FIZ C2
    Modic Brigita OPB8 NAD1 OPB3 - 3. a,
    namesto Intihar Liljana,
    učilnica 2. triada B3
    OPB6 NAD1 OPB3 - 3. a,
    namesto Intihar Liljana,
    učilnica 2. triada B3
    OPB7 NAD1 OPB3 - 3. a,
    namesto Intihar Liljana,
    učilnica 2. triada B3
    Škerlj Grat Nastasja 5. NAD3 7. A, SLJ
    namesto Intihar Liljana, MAT
    učilnica NAR C3
    1. NAD3 7. A, SLJ
    namesto Podobnikar Mojca, SLJ
    učilnica GVZ B4
    3. NAD3 7. B, SLJ
    namesto Podobnikar Mojca, SLJ
    učilnica SLJ/TJA D2
    Debevc Metoda 4. P SLJ 9 - 2. sk,
    namesto Podobnikar Mojca,
    učilnica SLJ/TJA D2
    Zalar Jona 2. NAD1 8. B, TIT
    namesto Podobnikar Mojca, SLJ
    učilnica TIT C6
    Prudič Tjaša 5. NAD1 7. B, DKE
    namesto Podobnikar Mojca, SLJ
    učilnica SLJ/TJA D2
    3. Odpade DSP Rok Virant UP,
    namesto Prudič Tjaša,
    /
    Križaj Ingrid OPB8 NAD1 OPB2 - 2. a,
    namesto Mikše Petra,
    učilnica 1. triada A4