Izberi datum:

Odsotni učitelji

  • Mitrović Urška: 3., 5. ura
  • Klemenčič Metka: 1., 2., 3., 4., 5., 6. ura
  • Vasle Primož: 4., 5. ura
  • Lavrih Matjaž: 1., 2. ura
  • Mežnaršič Marko: 6. ura


  • Nadomeščanja po razredih

    Razred Ura Nadomešča Učilnica Opombe
    5. A 3. N Ožek Lidija, TJA
    namesto Mitrović Urška, TJA
    učilnica 5.a
    3. A 5. Nustrezni Jefim Suzana, SLJ
    namesto Mitrović Urška, TJA
    učilnica 3.r
    7. A 1. Nustrezni Strnad Jani, GEO
    namesto Klemenčič Metka, TJA
    učilnica TJA
    6. A 2. N Vasle Primož, TJA
    namesto Klemenčič Metka, TJA
    učilnica TJA
    6. B 3. N Sever Marta, TJA
    namesto Klemenčič Metka, TJA
    nivojska učilnica
    8. A 4. N Udovč Gregor, TIT
    namesto Vasle Primož,
    Slovenščina 8 - 2.skupina 5. Nustrezni Vasle Primož,
    namesto Klemenčič Metka,
    Matematika 8 - 2.skupina 1. N Udovč Gregor,
    namesto Lavrih Matjaž,
    učilnica TIT-LUM
    Matematika 9 - 2.skupina 2. N Udovč Gregor,
    namesto Lavrih Matjaž,
    učilnica TIT-LUM
    ŠPORT 9.r - fantje 6. Odpade Mežnaršič Marko,
    namesto Mežnaršič Marko,
    /
    Angleščina 8 - 1.skupina 4. Odpade Klemenčič Metka,
    namesto Klemenčič Metka,
    /
    DSP-Maša-tja 6. Odpade Klemenčič Metka,
    namesto Klemenčič Metka,
    /
    PODALJŠANO BIVANJE - 1. skupina 5. Odpade Vasle Primož,
    namesto Vasle Primož,
    /


    Nadomeščanja po učiteljih

    Učitelj Ura Nadomeščanje Učilnica Opombe
    Ožek Lidija 3. N 5. A, TJA
    namesto Mitrović Urška, TJA
    učilnica 5.a
    Jefim Suzana 5. Nustrezni 3. A, SLJ
    namesto Mitrović Urška, TJA
    učilnica 3.r
    Strnad Jani 1. Nustrezni 7. A, GEO
    namesto Klemenčič Metka, TJA
    učilnica TJA
    Vasle Primož 2. N 6. A, TJA
    namesto Klemenčič Metka, TJA
    učilnica TJA
    5. Nustrezni Slovenščina 8 - 2.skupina,
    namesto Klemenčič Metka,
    5. Odpade PODALJŠANO BIVANJE - 1. skupina,
    namesto Vasle Primož,
    /
    Sever Marta 3. N 6. B, TJA
    namesto Klemenčič Metka, TJA
    nivojska učilnica
    Udovč Gregor 4. N 8. A, TIT
    namesto Vasle Primož,
    1. N Matematika 8 - 2.skupina,
    namesto Lavrih Matjaž,
    učilnica TIT-LUM
    2. N Matematika 9 - 2.skupina,
    namesto Lavrih Matjaž,
    učilnica TIT-LUM
    Mežnaršič Marko 6. Odpade ŠPORT 9.r - fantje,
    namesto Mežnaršič Marko,
    /
    Klemenčič Metka 4. Odpade Angleščina 8 - 1.skupina,
    namesto Klemenčič Metka,
    /
    6. Odpade DSP-Maša-tja,
    namesto Klemenčič Metka,
    /