Izberi datum:

Odsotni učitelji

  • Pinter Marija: 1., 2., 3. ura
  • Trajkovič Anica: 2., 3., 4., 6., 7. ura
  • Flis Renato: 5., 7., 8., 9. ura
  • Galič Bojana: 1., 2., 3. ura
  • Čulk Natalija: 8., 9. ura
  • Grajfoner Martin: 1. ura


  • Nadomeščanja po razredih

    Razred Ura Nadomešča Učilnica Opombe
    3. aF 2. S Petučnik Boštjan, POD
    namesto Pinter Marija,
    /
    3. N Šiftar Adrijana, MAT
    namesto Pinter Marija,
    /
    4. aMOUP 2. N Letonja Nevenka, MAT
    namesto Trajkovič Anica, MAT
    /
    1. aMOUP 3. N Sobočan Monja, KEM
    namesto Trajkovič Anica, MAT
    /
    1. aMT 4. N Visočnik Damijan, MAT
    namesto Trajkovič Anica, MAT
    /
    3. aMT 6. N Visočnik Damijan, MAT
    namesto Trajkovič Anica, MAT
    /
    4. bGO 7. N Visočnik Damijan, MAT
    namesto Trajkovič Anica, MAT
    /
    1. dF 5. S Ljubej Nastja, DRU
    namesto Flis Renato, DRU
    /
    2. cF 7. N Jurčevič Karmen, NAR
    namesto Flis Renato, DRU
    /
    1. cF 8. S Ljubej Nastja, DRU
    namesto Flis Renato, DRU
    /
    1. bMT 9. S Turnšek Nejc, GEO
    namesto Flis Renato, GEO
    /
    PraksaMoška1dF_2 1. N Forstner Neža,
    namesto Galič Bojana,
    /
    3. N Forstner Neža,
    namesto Galič Bojana,
    /
    2. N Forstner Neža,
    namesto Galič Bojana,
    /
    Medijsko oblikovanje4aMT_2 8. N Visočnik Damijan,
    namesto Čulk Natalija,
    /
    9. N Börc Hozjan Jasna,
    namesto Čulk Natalija,
    /
    Lasničarstvo3aF_2 1. Odpade Pinter Marija,
    namesto Pinter Marija,
    /
    Lasničarstvo3aF_1 1. Odpade Grajfoner Martin,
    namesto Grajfoner Martin,
    /


    Nadomeščanja po učiteljih

    Učitelj Ura Nadomeščanje Učilnica Opombe
    Petučnik Boštjan 2. S 3. aF, POD
    namesto Pinter Marija,
    /
    Šiftar Adrijana 3. N 3. aF, MAT
    namesto Pinter Marija,
    /
    Letonja Nevenka 2. N 4. aMOUP, MAT
    namesto Trajkovič Anica, MAT
    /
    Sobočan Monja 3. N 1. aMOUP, KEM
    namesto Trajkovič Anica, MAT
    /
    Visočnik Damijan 4. N 1. aMT, MAT
    namesto Trajkovič Anica, MAT
    /
    6. N 3. aMT, MAT
    namesto Trajkovič Anica, MAT
    /
    7. N 4. bGO, MAT
    namesto Trajkovič Anica, MAT
    /
    8. N Medijsko oblikovanje4aMT_2,
    namesto Čulk Natalija,
    /
    Ljubej Nastja 5. S 1. dF, DRU
    namesto Flis Renato, DRU
    /
    8. S 1. cF, DRU
    namesto Flis Renato, DRU
    /
    Jurčevič Karmen 7. N 2. cF, NAR
    namesto Flis Renato, DRU
    /
    Turnšek Nejc 9. S 1. bMT, GEO
    namesto Flis Renato, GEO
    /
    Forstner Neža 1. N PraksaMoška1dF_2,
    namesto Galič Bojana,
    /
    3. N PraksaMoška1dF_2,
    namesto Galič Bojana,
    /
    2. N PraksaMoška1dF_2,
    namesto Galič Bojana,
    /
    Börc Hozjan Jasna 9. N Medijsko oblikovanje4aMT_2,
    namesto Čulk Natalija,
    /
    Pinter Marija 1. Odpade Lasničarstvo3aF_2,
    namesto Pinter Marija,
    /
    Grajfoner Martin 1. Odpade Lasničarstvo3aF_1,
    namesto Grajfoner Martin,
    /