Izberi datum:

Odsotni učitelji

  • Kovačič Mateja: 0. ura ura
  • Rizman Herga Nataša: 2.ura ura
  • Šoštarič Ksenja: 6.ura, 7.ura, 8. ura ura
  • Brumen Simona: 0. ura, 6.ura, 7.ura, 8. ura ura
  • Bencak Katja: 0. ura ura
  • Miškovič Sanja: 2.ura, 3.ura, 7.ura ura
  • Korban Črnjavič Maja: 6.ura ura
  • Šalamon Alenka: 6.ura ura


  • Nadomeščanja po razredih

    Razred Ura Nadomešča Učilnica Opombe
    Jutranje varstvo 3 0. ura N Hebar Stanka,
    namesto Kovačič Mateja,
    4 /
    8. A 2.ura N_p Kolar Andreja, KEM
    namesto Rizman Herga Nataša, KEM
    35 /
    1.sk.PB-1.a 6.ura N_p Feguš Dušanka,
    namesto Šoštarič Ksenja,
    8 /
    7.ura N_p Feguš Dušanka,
    namesto Šoštarič Ksenja,
    8 /
    10.sk.PB-1ab 8. ura N_p Feguš Dušanka,
    namesto Šoštarič Ksenja,
    8 /
    Jutranje varstvo 1 0. ura N_p Šalamon Alenka,
    namesto Brumen Simona,
    7 /
    9.sk.PB-45r 6.ura N_p Podplatnik Nejc,
    namesto Brumen Simona,
    26 /
    7.ura N_p Podplatnik Nejc,
    namesto Brumen Simona,
    26 /
    12.sk.PB-345 8. ura N_p Podplatnik Nejc,
    namesto Brumen Simona,
    3 /
    NIP-TJA-1a 0. ura Odpade Bencak Katja,
    namesto Bencak Katja,
    /
    DSP-AmarI5b 2.ura Odpade Miškovič Sanja,
    namesto Miškovič Sanja,
    /
    DSP-TinH5b 3.ura Odpade Miškovič Sanja,
    namesto Miškovič Sanja,
    /
    DSP-MišelH5b 6.ura Odpade Korban Črnjavič Maja,
    namesto Korban Črnjavič Maja,
    /
    MPZ(6-9)-vseskupine 6.ura Odpade Šalamon Alenka,
    namesto Šalamon Alenka,
    /
    ID-Starejša plesna skupina 6-9 7.ura Odpade Miškovič Sanja,
    namesto Miškovič Sanja,
    /


    Nadomeščanja po učiteljih

    Učitelj Ura Nadomeščanje Učilnica Opombe
    Hebar Stanka 0. ura N Jutranje varstvo 3,
    namesto Kovačič Mateja,
    4 /
    Kolar Andreja 2.ura N_p 8. A, KEM
    namesto Rizman Herga Nataša, KEM
    35 /
    Feguš Dušanka 6.ura N_p 1.sk.PB-1.a,
    namesto Šoštarič Ksenja,
    8 /
    7.ura N_p 1.sk.PB-1.a,
    namesto Šoštarič Ksenja,
    8 /
    8. ura N_p 10.sk.PB-1ab,
    namesto Šoštarič Ksenja,
    8 /
    Šalamon Alenka 0. ura N_p Jutranje varstvo 1,
    namesto Brumen Simona,
    7 /
    6.ura Odpade MPZ(6-9)-vseskupine,
    namesto Šalamon Alenka,
    /
    Podplatnik Nejc 6.ura N_p 9.sk.PB-45r,
    namesto Brumen Simona,
    26 /
    7.ura N_p 9.sk.PB-45r,
    namesto Brumen Simona,
    26 /
    8. ura N_p 12.sk.PB-345,
    namesto Brumen Simona,
    3 /
    Bencak Katja 0. ura Odpade NIP-TJA-1a,
    namesto Bencak Katja,
    /
    Miškovič Sanja 2.ura Odpade DSP-AmarI5b,
    namesto Miškovič Sanja,
    /
    3.ura Odpade DSP-TinH5b,
    namesto Miškovič Sanja,
    /
    7.ura Odpade ID-Starejša plesna skupina 6-9,
    namesto Miškovič Sanja,
    /
    Korban Črnjavič Maja 6.ura Odpade DSP-MišelH5b,
    namesto Korban Črnjavič Maja,
    /