Izberi datum:

Odsotni učitelji

  • Nardin Sabina: 1.u, 2.u, 3.u, 4.u, 5.u ura
  • Šivec Polona: 1.u, 2.u, 3.u, 4.u, 5.u ura
  • Šmalc Ina: 1.u, 2.u, 3.u, 4.u ura
  • Curl Alenka: 2.u, 4.u, 5.u, 6.u ura
  • Zbačnik Katarina: 1.u, 3.u, 5.u, 6.u ura
  • Veber Mateja: JV, OPB5 1-5, OPB6 1-5, OPB7 1-5, OPB8 1-5, OPB9 1-5 ura


  • Nadomeščanja po razredih

    Razred Ura Nadomešča Učilnica Opombe
    8. a 2.u N Baraga Hejdi, KEM
    namesto Nardin Sabina, RU
    biologija in kemija
    8. b 2.u N Štritof Jerneja, KEM
    namesto Šivec Polona, RU
    gospodinjstvo in matematika
    Matematika 8.r - 1.sk 1.u N Lunka Simona,
    namesto Šivec Polona,
    angleščina 2
    Slovenščina 8.r - 3.sk 1.u N Farkaš Tatjana,
    namesto Nardin Sabina,
    Slovenščina 8.r - 2.sk 3.u N Jakše Sterle Iva,
    namesto Nardin Sabina,
    Matematika 9.r - 1.sk 4.u N Lunka Simona,
    namesto Šivec Polona,
    gospodinjstvo in matematika
    Matematika 9.r - 2.sk 5.u N Klančar Andreja,
    namesto Šivec Polona,
    angleščina 2
    Slovenščina 9.r - 3.sk 5.u N Farkaš Tatjana,
    namesto Nardin Sabina,
    6. a 4.u N Telič Magda, GEO
    namesto Nardin Sabina, TJA
    zgodovina in geografija
    1.u N Lekan Tatjana, SLJ
    namesto Zbačnik Katarina, SLJ
    slovenščina 2
    Gospodinjstvo 6.b 3.u N Baraga Hejdi,
    namesto Šivec Polona, TJA
    5. a 1.u N Levec Simona, SLJ
    namesto Šmalc Ina, SLJ
    učilnica 5.a
    2.u N Levec Simona, MAT
    namesto Šmalc Ina, MAT
    učilnica 5.a
    3.u N Levec Simona, NIT
    namesto Šmalc Ina, NIT
    učilnica 5.a
    4.u N Levec Simona, DRU
    namesto Šmalc Ina, DRU
    učilnica 5.a
    5.u N Janež Klavdija, ŠPO
    namesto Curl Alenka, ŠPO
    Telovadnica 2
    Šport 6.r - Ž 2.u N Jakše Sterle Iva,
    namesto Curl Alenka,
    Telovadnica 2
    Šport 7.r - Ž 4.u N Malnar Novak Martina,
    namesto Curl Alenka,
    Telovadnica 2
    Šport za zdravje 2 6.u N Nelc Marjeta,
    namesto Curl Alenka,
    Telovadnica 2
    7. a 5.u N Lekan Tatjana, SLJ
    namesto Zbačnik Katarina, SLJ
    slovenščina 2
    9. b 3.u N Breznik Sabina, RU
    namesto Zbačnik Katarina, RU
    slovenščina 2
    Jutranje varstvo ST JV N Janež Klavdija,
    namesto Veber Mateja,
    učilnica 1.a
    OPB 3. a OPB6 1-5 N Dražetić Nevenka,
    namesto Veber Mateja,
    učilnica 3.a
    OPB7 1-5 N Bajec Anita,
    namesto Veber Mateja,
    učilnica 3.a
    OPB8 1-5 N Dražetić Nevenka,
    namesto Veber Mateja,
    učilnica 3.a
    OPB5 1-5 N Novak Obreza Helena,
    namesto Veber Mateja,
    učilnica 3.a
    OPB9 1-5 N Dražetić Nevenka,
    namesto Veber Mateja,
    učilnica 3.a
    Filmska vzgoja 8 6.u Odpade Zbačnik Katarina,
    namesto Zbačnik Katarina,
    /


    Nadomeščanja po učiteljih

    Učitelj Ura Nadomeščanje Učilnica Opombe
    Baraga Hejdi 2.u N 8. a, KEM
    namesto Nardin Sabina, RU
    biologija in kemija
    3.u N Gospodinjstvo 6.b,
    namesto Šivec Polona, TJA
    Štritof Jerneja 2.u N 8. b, KEM
    namesto Šivec Polona, RU
    gospodinjstvo in matematika
    Lunka Simona 1.u N Matematika 8.r - 1.sk,
    namesto Šivec Polona,
    angleščina 2
    4.u N Matematika 9.r - 1.sk,
    namesto Šivec Polona,
    gospodinjstvo in matematika
    Farkaš Tatjana 1.u N Slovenščina 8.r - 3.sk,
    namesto Nardin Sabina,
    5.u N Slovenščina 9.r - 3.sk,
    namesto Nardin Sabina,
    Jakše Sterle Iva 3.u N Slovenščina 8.r - 2.sk,
    namesto Nardin Sabina,
    2.u N Šport 6.r - Ž,
    namesto Curl Alenka,
    Telovadnica 2
    Klančar Andreja 5.u N Matematika 9.r - 2.sk,
    namesto Šivec Polona,
    angleščina 2
    Telič Magda 4.u N 6. a, GEO
    namesto Nardin Sabina, TJA
    zgodovina in geografija
    Levec Simona 1.u N 5. a, SLJ
    namesto Šmalc Ina, SLJ
    učilnica 5.a
    2.u N 5. a, MAT
    namesto Šmalc Ina, MAT
    učilnica 5.a
    3.u N 5. a, NIT
    namesto Šmalc Ina, NIT
    učilnica 5.a
    4.u N 5. a, DRU
    namesto Šmalc Ina, DRU
    učilnica 5.a
    Janež Klavdija 5.u N 5. a, ŠPO
    namesto Curl Alenka, ŠPO
    Telovadnica 2
    JV N Jutranje varstvo ST,
    namesto Veber Mateja,
    učilnica 1.a
    Malnar Novak Martina 4.u N Šport 7.r - Ž,
    namesto Curl Alenka,
    Telovadnica 2
    Nelc Marjeta 6.u N Šport za zdravje 2,
    namesto Curl Alenka,
    Telovadnica 2
    Lekan Tatjana 1.u N 6. a, SLJ
    namesto Zbačnik Katarina, SLJ
    slovenščina 2
    5.u N 7. a, SLJ
    namesto Zbačnik Katarina, SLJ
    slovenščina 2
    Breznik Sabina 3.u N 9. b, RU
    namesto Zbačnik Katarina, RU
    slovenščina 2
    Dražetić Nevenka OPB6 1-5 N OPB 3. a,
    namesto Veber Mateja,
    učilnica 3.a
    OPB8 1-5 N OPB 3. a,
    namesto Veber Mateja,
    učilnica 3.a
    OPB9 1-5 N OPB 3. a,
    namesto Veber Mateja,
    učilnica 3.a
    Bajec Anita OPB7 1-5 N OPB 3. a,
    namesto Veber Mateja,
    učilnica 3.a
    Novak Obreza Helena OPB5 1-5 N OPB 3. a,
    namesto Veber Mateja,
    učilnica 3.a
    Zbačnik Katarina 6.u Odpade Filmska vzgoja 8,
    namesto Zbačnik Katarina,
    /