Izberi datum:

Odsotni učitelji

  • Hlebec Barbara: 0. JUV ura
  • Radovič Darinka: 0. ura
  • Gorše Ana: 1., 2., 3., 4. ura
  • Banovec Ana: 4. ura
  • Movrin Miha: 6., 7. ura
  • Hudelja Alojz: 1., 3., 4., 5., 6. ura


  • Nadomeščanja po razredih

    Razred Ura Nadomešča Učilnica Opombe
    Varstvo JUTRANJE 1.RAZRED četrtek 0. JUV N Hlebec Barbara,
    namesto Hlebec Barbara,
    0. JUV N Starc Katica,
    namesto Hlebec Barbara,
    Varstvo JUTRANJE 2-3 četrtek 0. N Plavec Marija,
    namesto Radovič Darinka,
    3. A 1. N Stopar Kovaljev Irena, MAT
    namesto Gorše Ana, MAT
    2. N Stariha Simona, SLJ
    namesto Gorše Ana, SLJ
    3. N Stariha Simona, SPO
    namesto Gorše Ana, SPO
    4. N Radovič Darinka, GUM
    namesto Gorše Ana, GUM
    4. A 4. N Mravinec Franci, GUM
    namesto Banovec Ana, GUM
    Šport 6aM 6. P Weiss Rok,
    namesto Movrin Miha,
    Špotna vzgoja 3
    izb - Šport za zdravje3 7. N Šikonja Marko,
    namesto Movrin Miha,
    Športna vzgoja 1
    9. A 1. N Muc Vida, BIO
    namesto Hudelja Alojz, BIO
    UČ8
    6. C 3. Z Mravinec Alenka, NAR
    namesto Hudelja Alojz, NAR
    UČ8
    7. C 4. Z Mravinec Alenka, NAR
    namesto Hudelja Alojz, NAR
    UČ9
    6. N Štefanič David, RU
    namesto Hudelja Alojz, RU
    UČ8
    6. B 5. Z Grdešič Tomaž, NAR
    namesto Hudelja Alojz, NAR
    UČ9


    Nadomeščanja po učiteljih

    Učitelj Ura Nadomeščanje Učilnica Opombe
    Hlebec Barbara 0. JUV N Varstvo JUTRANJE 1.RAZRED četrtek,
    namesto Hlebec Barbara,
    Starc Katica 0. JUV N Varstvo JUTRANJE 1.RAZRED četrtek,
    namesto Hlebec Barbara,
    Plavec Marija 0. N Varstvo JUTRANJE 2-3 četrtek,
    namesto Radovič Darinka,
    Stopar Kovaljev Irena 1. N 3. A, MAT
    namesto Gorše Ana, MAT
    Stariha Simona 2. N 3. A, SLJ
    namesto Gorše Ana, SLJ
    3. N 3. A, SPO
    namesto Gorše Ana, SPO
    Radovič Darinka 4. N 3. A, GUM
    namesto Gorše Ana, GUM
    Mravinec Franci 4. N 4. A, GUM
    namesto Banovec Ana, GUM
    Weiss Rok 6. P Šport 6aM,
    namesto Movrin Miha,
    Špotna vzgoja 3
    Šikonja Marko 7. N izb - Šport za zdravje3,
    namesto Movrin Miha,
    Športna vzgoja 1
    Muc Vida 1. N 9. A, BIO
    namesto Hudelja Alojz, BIO
    UČ8
    Mravinec Alenka 3. Z 6. C, NAR
    namesto Hudelja Alojz, NAR
    UČ8
    4. Z 7. C, NAR
    namesto Hudelja Alojz, NAR
    UČ9
    Grdešič Tomaž 5. Z 6. B, NAR
    namesto Hudelja Alojz, NAR
    UČ9
    Štefanič David 6. N 7. C, RU
    namesto Hudelja Alojz, RU
    UČ8