Izberi datum:

Odsotni učitelji

  • Hrastar Mojca: 1.ura ura
  • Pagon Andreja: 1.ura, 3.ura ura
  • Bergant Nives: 2.ura, 3.ura ura
  • Maričič Bojan: 3.ura ura
  • Spasić Metka: 4.ura, 6.ura, 7.ura, 8. ura ura
  • Hunjadi Sonča: 5.ura, 6.ura, 7.ura, 8. ura, 9.ura ura
  • Mulec Troha Saša: 5.ura ura
  • Bester Aljoša: 4.ura ura
  • Hribar Domen: 4.ura, 6.ura, predura ura
  • Milenković Stojan: 6.ura, 7.ura ura
  • Bedek Urška: 5.ura, 6.ura, 7.ura ura
  • Pogorelc Škerlep Helena: predura ura


  • Nadomeščanja po razredih

    Razred Ura Nadomešča Učilnica Opombe
    6. A 1.ura N Marković Fikreta, GEO
    namesto Hrastar Mojca, TJA
    113 TJA
    3.ura N Bukovec Saša, MAT
    namesto Pagon Andreja, MAT
    019 MAT
    6. B 1.ura N Stefanovik Violeta, MAT
    namesto Pagon Andreja, MAT
    019 MAT
    3.ura N Marković Fikreta, GEO
    namesto Bergant Nives, TJA
    112 TJA
    6. C 2.ura N Marković Fikreta, GEO
    namesto Bergant Nives, TJA
    112 TJA
    3.ura N Zupan Marija, GUM
    namesto Maričič Bojan, SLJ
    114 KEM
    4.ura N Stefanovik Violeta, NAR
    namesto Spasić Metka, NAR
    115 BIO
    OPB_4a 5.ura N OPB Bukovec Saša,
    namesto Hunjadi Sonča,
    108 4. a
    6.ura N OPB Novakovič Radomir,
    namesto Hunjadi Sonča,
    108 4. a
    9.ura POR Novakovič Radomir,
    namesto Hunjadi Sonča,
    9.ura POR Bukovec Saša,
    namesto Hunjadi Sonča,
    9.ura POR Felkar Ana,
    namesto Hunjadi Sonča,
    OPB_5b 7.ura N OPB Perne Jelka,
    namesto Hunjadi Sonča,
    110 5. b
    8. ura N OPB Žunič Karin,
    namesto Hunjadi Sonča,
    110 5. b
    OPB_3b 6.ura N OPB Novak Trobentar Petra,
    namesto Spasić Metka,
    106 3. b
    7.ura N OPB Novak Trobentar Petra,
    namesto Spasić Metka,
    106 3. b
    8. ura N OPB Perne Jelka,
    namesto Spasić Metka,
    106 3. b
    GOS 6. 3 5.ura N Žunič Karin,
    namesto Mulec Troha Saša,
    023 GOS
    4. B 4.ura S Bester Aljoša, ŠPO
    namesto Bester Aljoša, ŠPO
    velika_telovadnica_TV_V_1
    4.ura S Bester Aljoša, ŠPO
    namesto Hribar Domen, ŠPO
    velika_telovadnica_TV_V_1
    OPB_2a 6.ura N Tanko Evita,
    namesto Hribar Domen,
    OPB_2b 6.ura N OPB Bukovec Saša,
    namesto Milenković Stojan,
    004 2. b
    7.ura N OPB Koroša Simona,
    namesto Milenković Stojan,
    004 2. b
    OPB_4b 5.ura N OPB Bester Aljoša,
    namesto Bedek Urška,
    109 4. b
    6.ura N OPB Bester Aljoša,
    namesto Bedek Urška,
    109 4. b
    7.ura N Bester Aljoša,
    namesto Bedek Urška,
    109 4. b
    IND Gledališki krožek 7–9 predura Odpade Pogorelc Škerlep Helena,
    namesto Pogorelc Škerlep Helena,
    /
    RAP šport6 predura Odpade Hribar Domen,
    namesto Hribar Domen,
    /


    Nadomeščanja po učiteljih

    Učitelj Ura Nadomeščanje Učilnica Opombe
    Marković Fikreta 1.ura N 6. A, GEO
    namesto Hrastar Mojca, TJA
    113 TJA
    3.ura N 6. B, GEO
    namesto Bergant Nives, TJA
    112 TJA
    2.ura N 6. C, GEO
    namesto Bergant Nives, TJA
    112 TJA
    Bukovec Saša 3.ura N 6. A, MAT
    namesto Pagon Andreja, MAT
    019 MAT
    5.ura N OPB OPB_4a,
    namesto Hunjadi Sonča,
    108 4. a
    9.ura POR OPB_4a,
    namesto Hunjadi Sonča,
    6.ura N OPB OPB_2b,
    namesto Milenković Stojan,
    004 2. b
    Stefanovik Violeta 1.ura N 6. B, MAT
    namesto Pagon Andreja, MAT
    019 MAT
    4.ura N 6. C, NAR
    namesto Spasić Metka, NAR
    115 BIO
    Zupan Marija 3.ura N 6. C, GUM
    namesto Maričič Bojan, SLJ
    114 KEM
    Novakovič Radomir 6.ura N OPB OPB_4a,
    namesto Hunjadi Sonča,
    108 4. a
    9.ura POR OPB_4a,
    namesto Hunjadi Sonča,
    Perne Jelka 7.ura N OPB OPB_5b,
    namesto Hunjadi Sonča,
    110 5. b
    8. ura N OPB OPB_3b,
    namesto Spasić Metka,
    106 3. b
    Žunič Karin 8. ura N OPB OPB_5b,
    namesto Hunjadi Sonča,
    110 5. b
    5.ura N GOS 6. 3,
    namesto Mulec Troha Saša,
    023 GOS
    Novak Trobentar Petra 6.ura N OPB OPB_3b,
    namesto Spasić Metka,
    106 3. b
    7.ura N OPB OPB_3b,
    namesto Spasić Metka,
    106 3. b
    Bester Aljoša 4.ura S 4. B, ŠPO
    namesto Bester Aljoša, ŠPO
    velika_telovadnica_TV_V_1
    4.ura S 4. B, ŠPO
    namesto Hribar Domen, ŠPO
    velika_telovadnica_TV_V_1
    5.ura N OPB OPB_4b,
    namesto Bedek Urška,
    109 4. b
    6.ura N OPB OPB_4b,
    namesto Bedek Urška,
    109 4. b
    7.ura N OPB_4b,
    namesto Bedek Urška,
    109 4. b
    Tanko Evita 6.ura N OPB_2a,
    namesto Hribar Domen,
    Felkar Ana 9.ura POR OPB_4a,
    namesto Hunjadi Sonča,
    Koroša Simona 7.ura N OPB OPB_2b,
    namesto Milenković Stojan,
    004 2. b
    Pogorelc Škerlep Helena predura Odpade IND Gledališki krožek 7–9,
    namesto Pogorelc Škerlep Helena,
    /
    Hribar Domen predura Odpade RAP šport6,
    namesto Hribar Domen,
    /