Izberi datum:

Nadomeščanja po razredih

Razred Ura Nadomešča Učilnica Opombe
4. a 5. ura S Terbižan Mirka, DOD
namesto Terbižan Mirka, DOD
9. b 3. ura Video Klenar Tadeja, FIZ
namesto Klenar Tadeja, FIZ
MS Teams
1. ura Video Rovan Katja, MAT
namesto Rovan Katja, MAT
MS Teams
2. ura Video Krajnc Tone, ZGO
namesto Krajnc Tone, ZGO
MS Teams
5. ura Video Bovha Sovič Tanja, SLO
namesto Bovha Sovič Tanja, SLO
MS Teams
Šport 6. aF 5. ura Video Ogrin Rado,
namesto Ogrin Rado,
MS Teams
Gospodinjstvo 6. c1 1. ura Video Stražar Klavdija,
namesto Stražar Klavdija,
MS Teams
8. b 4. ura Video Stražar Klavdija, BIO
namesto Stražar Klavdija, BIO
MS Teams
1. ura Video Peklaj Smiljana, GEO
namesto Peklaj Smiljana, GEO
MS Teams
6. ura Video Krajnc Tone, DKE
namesto Krajnc Tone, DKE
MS Teams
8. a 5. ura Video Stražar Klavdija, BIO
namesto Stražar Klavdija, BIO
MS Teams
1. ura Video Krajnc Tone, ZGO
namesto Krajnc Tone, ZGO
MS Teams
Tehnika in tehnologija 6. c2 1. ura Video Avsec Barbara,
namesto Avsec Barbara,
MS Teams
7. a 2. ura Video Rovan Katja, MAT
namesto Rovan Katja, MAT
MS Teams
6. ura Video Bola Mihaela, SLO
namesto Bola Mihaela, SLO
MS Teams
1. ura Video Knific Irena, NAR
namesto Knific Irena, NAR
MS Teams
4. ura Video Krajnc Tone, ZGO
namesto Krajnc Tone, ZGO
MS Teams
7. b 4. ura Video Rovan Katja, MAT
namesto Rovan Katja, MAT
MS Teams
5. ura Video Bola Mihaela, SLO
namesto Bola Mihaela, SLO
MS Teams
3. ura Video Krajnc Tone, ZGO
namesto Krajnc Tone, ZGO
MS Teams
6. ura Video Knific Irena, NAR
namesto Knific Irena, NAR
MS Teams
6. c 3. ura Video Bračika Piščanc Maja, SLO
namesto Bračika Piščanc Maja, SLO
MS Teams
UP_9.a_SLO_MBP_S 4. ura Video Bračika Piščanc Maja,
namesto Bračika Piščanc Maja,
MS Teams
6. a 1. ura Video Bola Mihaela, SLO
namesto Bola Mihaela, SLO
MS Teams
2. ura Video Peklaj Smiljana, GEO
namesto Peklaj Smiljana, GEO
MS Teams
3. ura Video Rotar Metka, MAT
namesto Rotar Metka, MAT
MS Teams
6. b 2. ura Video Bola Mihaela, SLO
namesto Bola Mihaela, SLO
MS Teams
1. ura Video Potočnik Daniela, TJA
namesto Potočnik Daniela, TJA
MS Teams
4. ura Video Knific Irena, NAR
namesto Knific Irena, NAR
MS Teams
Slovenščina 8/2 3. ura Video Bola Mihaela,
namesto Bola Mihaela,
MS Teams
Angleščina 8/1 2. ura Video Potočnik Daniela,
namesto Potočnik Daniela,
MS Teams
Angleščina 8/3 3. ura Video Potočnik Daniela,
namesto Potočnik Daniela,
MS Teams
9. a 2. ura Video Knific Irena, KEM
namesto Knific Irena, KEM
MS Teams
4. ura Video Bovha Sovič Tanja, SLO
namesto Bovha Sovič Tanja, SLO
MS Teams
Slovenščina 8/3 2. ura Video Bovha Sovič Tanja,
namesto Bovha Sovič Tanja,
MS Teams
SLovenščina 8/1 3. ura Video Bovha Sovič Tanja,
namesto Bovha Sovič Tanja,
MS Teams
UPO_TJA_TH Predura Video Potočnik Daniela,
namesto Potočnik Daniela,
MS Teams
Šport 6. abD 5. ura Video Dolinar Aleša,
namesto Dolinar Aleša,
MS Teams
Dopolnilni pouk 5. b Predura Video Munda Marija,
namesto Munda Marija,
MS Teams
5. b 5. ura Video Munda Marija, DRU
namesto Munda Marija, DRU
MS Teams
Jutranje varstvo 2 PRED JV I Odpade Szillich Veronika,
namesto Szillich Veronika,
/
ID Robotika v tehniki 6. ura Odpade Avsec Barbara,
namesto Avsec Barbara,
/


Nadomeščanja po učiteljih

Učitelj Ura Nadomeščanje Učilnica Opombe
Terbižan Mirka 5. ura S 4. a, DOD
namesto Terbižan Mirka, DOD
Klenar Tadeja 3. ura Video 9. b, FIZ
namesto Klenar Tadeja, FIZ
MS Teams
Ogrin Rado 5. ura Video Šport 6. aF,
namesto Ogrin Rado,
MS Teams
Stražar Klavdija 1. ura Video Gospodinjstvo 6. c1,
namesto Stražar Klavdija,
MS Teams
4. ura Video 8. b, BIO
namesto Stražar Klavdija, BIO
MS Teams
5. ura Video 8. a, BIO
namesto Stražar Klavdija, BIO
MS Teams
Avsec Barbara 1. ura Video Tehnika in tehnologija 6. c2,
namesto Avsec Barbara,
MS Teams
6. ura Odpade ID Robotika v tehniki,
namesto Avsec Barbara,
/
Rovan Katja 1. ura Video 9. b, MAT
namesto Rovan Katja, MAT
MS Teams
2. ura Video 7. a, MAT
namesto Rovan Katja, MAT
MS Teams
4. ura Video 7. b, MAT
namesto Rovan Katja, MAT
MS Teams
Bračika Piščanc Maja 3. ura Video 6. c, SLO
namesto Bračika Piščanc Maja, SLO
MS Teams
4. ura Video UP_9.a_SLO_MBP_S,
namesto Bračika Piščanc Maja,
MS Teams
Bola Mihaela 1. ura Video 6. a, SLO
namesto Bola Mihaela, SLO
MS Teams
2. ura Video 6. b, SLO
namesto Bola Mihaela, SLO
MS Teams
3. ura Video Slovenščina 8/2,
namesto Bola Mihaela,
MS Teams
5. ura Video 7. b, SLO
namesto Bola Mihaela, SLO
MS Teams
6. ura Video 7. a, SLO
namesto Bola Mihaela, SLO
MS Teams
Peklaj Smiljana 1. ura Video 8. b, GEO
namesto Peklaj Smiljana, GEO
MS Teams
2. ura Video 6. a, GEO
namesto Peklaj Smiljana, GEO
MS Teams
Potočnik Daniela 1. ura Video 6. b, TJA
namesto Potočnik Daniela, TJA
MS Teams
2. ura Video Angleščina 8/1,
namesto Potočnik Daniela,
MS Teams
3. ura Video Angleščina 8/3,
namesto Potočnik Daniela,
MS Teams
Predura Video UPO_TJA_TH,
namesto Potočnik Daniela,
MS Teams
Knific Irena 1. ura Video 7. a, NAR
namesto Knific Irena, NAR
MS Teams
2. ura Video 9. a, KEM
namesto Knific Irena, KEM
MS Teams
4. ura Video 6. b, NAR
namesto Knific Irena, NAR
MS Teams
6. ura Video 7. b, NAR
namesto Knific Irena, NAR
MS Teams
Krajnc Tone 1. ura Video 8. a, ZGO
namesto Krajnc Tone, ZGO
MS Teams
2. ura Video 9. b, ZGO
namesto Krajnc Tone, ZGO
MS Teams
3. ura Video 7. b, ZGO
namesto Krajnc Tone, ZGO
MS Teams
4. ura Video 7. a, ZGO
namesto Krajnc Tone, ZGO
MS Teams
6. ura Video 8. b, DKE
namesto Krajnc Tone, DKE
MS Teams
Bovha Sovič Tanja 2. ura Video Slovenščina 8/3,
namesto Bovha Sovič Tanja,
MS Teams
3. ura Video SLovenščina 8/1,
namesto Bovha Sovič Tanja,
MS Teams
4. ura Video 9. a, SLO
namesto Bovha Sovič Tanja, SLO
MS Teams
5. ura Video 9. b, SLO
namesto Bovha Sovič Tanja, SLO
MS Teams
Rotar Metka 3. ura Video 6. a, MAT
namesto Rotar Metka, MAT
MS Teams
Dolinar Aleša 5. ura Video Šport 6. abD,
namesto Dolinar Aleša,
MS Teams
Munda Marija Predura Video Dopolnilni pouk 5. b,
namesto Munda Marija,
MS Teams
5. ura Video 5. b, DRU
namesto Munda Marija, DRU
MS Teams
Szillich Veronika PRED JV I Odpade Jutranje varstvo 2,
namesto Szillich Veronika,
/