Izberi datum:

Odsotni učitelji

  • Rovan Katja: 1. ura, 2. ura, 3. ura, 4. ura, Predura ura
  • Avsec Barbara: 1. ura, 2. ura, 4. ura, 6. ura, 7. ura, Predura ura
  • Rozman Uroš: 1. ura ura
  • Močilnik Bernarda: 6. ura ura
  • Zupančič Karmen: 1. ura, 3. ura, 4. ura, Predura ura
  • Mikulan Ines: 1. ura, 2. ura, 4. ura, 5. ura ura


  • Nadomeščanja po razredih

    Razred Ura Nadomešča Učilnica Opombe
    6. a 1. ura N POUK Krajnc Tone, ZGO
    namesto Rovan Katja, MAT
    404 MAT
    6. b 2. ura N POUK Šubic Alja, MAT
    namesto Rovan Katja, MAT
    404 MAT
    4. ura N POUK Bola Mihaela, SLO
    namesto Mikulan Ines, GUM
    308 MAT-GUM-NEM
    5. ura N POUK Peklaj Smiljana, GEO
    namesto Mikulan Ines, GUM
    308 MAT-GUM-NEM
    8. b 3. ura N POUK Novak Ćehajić Anka, TJA
    namesto Rovan Katja, MAT
    404 MAT
    1. ura N Perovšek Simona, GUM
    namesto Mikulan Ines, GUM
    308 MAT-GUM-NEM
    2. ura N POUK Stražar Klavdija, BIO
    namesto Mikulan Ines, GUM
    308 MAT-GUM-NEM
    9. b 4. ura N POUK Stražar Klavdija, BIO
    namesto Avsec Barbara,
    407 BIO-NAR
    9. a 4. ura N Šubic Alja, MAT
    namesto Rovan Katja,
    404 MAT
    Šport 6. bF 1. ura N POUK Ogrin Rado,
    namesto Rozman Uroš,
    505 MAL. TELOVADNICA
    Podaljšano bivanje 7 6. ura N OPB Škrabec Mirjana,
    namesto Močilnik Bernarda,
    202 4. a
    2. a 1. ura S Petrič Anica, SLO
    namesto Zupančič Karmen, SLO
    102 2. a
    3. ura S Petrič Anica, GUM
    namesto Zupančič Karmen, GUM
    102 2. a
    4. ura S Petrič Anica, ŠPO
    namesto Zupančič Karmen, ŠPO
    502 VEL. TELOVADNICA
    Tehnika in tehnologija 7. b1 Predura Odpade Avsec Barbara,
    namesto Avsec Barbara,
    /
    ID Dramske delavnice 2 Predura Odpade Zupančič Karmen,
    namesto Zupančič Karmen,
    /
    Tehnika in tehnologija 6. a1 6. ura Odpade Avsec Barbara,
    namesto Avsec Barbara,
    /
    NIP Tehnika 2 7. ura Odpade Avsec Barbara,
    namesto Avsec Barbara,
    /
    UP_MAT_SM 1. ura Odpade Avsec Barbara,
    namesto Avsec Barbara,
    /
    UPO_MAT_SL Predura Odpade Rovan Katja,
    namesto Rovan Katja,
    /
    UPO_MAT_TP 2. ura Odpade Avsec Barbara,
    namesto Avsec Barbara,
    /


    Nadomeščanja po učiteljih

    Učitelj Ura Nadomeščanje Učilnica Opombe
    Krajnc Tone 1. ura N POUK 6. a, ZGO
    namesto Rovan Katja, MAT
    404 MAT
    Šubic Alja 2. ura N POUK 6. b, MAT
    namesto Rovan Katja, MAT
    404 MAT
    4. ura N 9. a, MAT
    namesto Rovan Katja,
    404 MAT
    Novak Ćehajić Anka 3. ura N POUK 8. b, TJA
    namesto Rovan Katja, MAT
    404 MAT
    Stražar Klavdija 4. ura N POUK 9. b, BIO
    namesto Avsec Barbara,
    407 BIO-NAR
    2. ura N POUK 8. b, BIO
    namesto Mikulan Ines, GUM
    308 MAT-GUM-NEM
    Ogrin Rado 1. ura N POUK Šport 6. bF,
    namesto Rozman Uroš,
    505 MAL. TELOVADNICA
    Škrabec Mirjana 6. ura N OPB Podaljšano bivanje 7,
    namesto Močilnik Bernarda,
    202 4. a
    Petrič Anica 1. ura S 2. a, SLO
    namesto Zupančič Karmen, SLO
    102 2. a
    3. ura S 2. a, GUM
    namesto Zupančič Karmen, GUM
    102 2. a
    4. ura S 2. a, ŠPO
    namesto Zupančič Karmen, ŠPO
    502 VEL. TELOVADNICA
    Perovšek Simona 1. ura N 8. b, GUM
    namesto Mikulan Ines, GUM
    308 MAT-GUM-NEM
    Bola Mihaela 4. ura N POUK 6. b, SLO
    namesto Mikulan Ines, GUM
    308 MAT-GUM-NEM
    Peklaj Smiljana 5. ura N POUK 6. b, GEO
    namesto Mikulan Ines, GUM
    308 MAT-GUM-NEM
    Avsec Barbara Predura Odpade Tehnika in tehnologija 7. b1,
    namesto Avsec Barbara,
    /
    6. ura Odpade Tehnika in tehnologija 6. a1,
    namesto Avsec Barbara,
    /
    7. ura Odpade NIP Tehnika 2,
    namesto Avsec Barbara,
    /
    1. ura Odpade UP_MAT_SM,
    namesto Avsec Barbara,
    /
    2. ura Odpade UPO_MAT_TP,
    namesto Avsec Barbara,
    /
    Zupančič Karmen Predura Odpade ID Dramske delavnice 2,
    namesto Zupančič Karmen,
    /
    Rovan Katja Predura Odpade UPO_MAT_SL,
    namesto Rovan Katja,
    /